KONST / Litografier / Färglitografi 14278042
nr 1427 8042
Jörgen Fogelquist
(1927-2005), Sverige
Signerad, numrerad 273/350. Färglitografi, bildmått: 49x38cm, yttermått inklusive ram: 72x52cm
Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:01:54
200 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Jörgen Fogelquist
Läs mer om Jörgen Fogelquist